HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

--------HAKKIMIZDA--------

 BGS BAŞARAN GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kurulduğu 2020 yılından günümüze gıda sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri "şirket kültürü" olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.

BGS BAŞARAN GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ; Toplam Kalite Yönetimini benimseyen bir yapılanmayı hedeflemiş ve tüm çalışmalarında ISO 9001-2015 Kalite ve ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetimini uluslar arası standartlarının gereklerini yerine getirmeyi esas almıştır. Bundan sonraki tüm çalışmalarımızda, Toplam Kalite Yönetimi felsefesini uygulamak temel ilkemiz olacaktır.

BGS BAŞARAN GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ; Sektörde düşünce ve uygulamalarıyla lokomotif kuruluş olmayı hedeflemektedir. BGS BAŞARAN GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ , İnsan kaynakları başta olmak üzere, tüm kaynaklarını güçlendirmek, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olmasını sağlamak ve ötesine geçmek için gerekli tüm olanakları kullanmak konusunda kararlıdır. 

BGS BAŞARAN GIDA SANAYİ İsmi, rakiplerimizden farklı iş yapış şeklimiz ve sürekli gelişmeyi esas alan çalışma disiplinimizle, sektörde lider kuruluşlardan biri olarak anılacaktır . Bu politikada belirtilen esaslara uygun olarak çalışacağını ve Toplam Kalite Yönetimi'nde ödün vermeden yoluna devam edeceğine taahhüt eder.